W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Uchwała nr I.4.2013

RSS
Uchwała nr: I.4.2013
Jakiego organu: Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój
Z dnia: 24.01.2013
W sprawie: podziału Miasta Jastrzębie-Zdrój na stałe obwody głosowania
Na podstawie: Na podstawie: art. 12 § 2, 11 i 12 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 z późn. zm.) oraz art. 14 ust. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Przepisy wprowadzające ustawę - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 113 z późn. zm.) – działając na wniosek Prezydenta Miasta,
Status: Uchylona

UCHYLONA  Uchwałą nr VI.61.2018


UCHWAŁA NR I.4.2013.

 RADY MIASTA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

z dnia 24 stycznia 2013r.

w sprawie podziału Miasta Jastrzębie-Zdrój na stałe obwody głosowania

Na podstawie: art. 12 § 2, 11 i 12 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112 z późn. zm.) oraz art. 14 ust. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Przepisy wprowadzające ustawę - Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 113 z późn. zm.) – działając na wniosek Prezydenta Miasta,

Rada Miasta Jastrzębie-Zdrój

 uchwala:

§ 1.

Dokonuje się podziału Miasta Jastrzębie-Zdrój  na 40 stałych obwodów głosowania.

§ 2.

Numery, granice oraz siedziby obwodowych komisji wyborczych określa załącznik do niniejszej uchwały.

§ 3.

Uchwała podlega przekazaniu Wojewodzie Śląskiemu oraz Komisarzowi Wyborczemu w Bielsku-Białej.

§ 4.

Wykonanie uchwały powierza się Prezydentowi Miasta Jastrzębie-Zdrój.

§ 5.

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

§ 6.

Uchwała podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego oraz na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta Jastrzębie-Zdrój.

 

 

Załącznik do Uchwały nr I.4.2013

Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój

z dnia 24 stycznia 2013r.

 

 

 

Nr obwodu glosowania

 

Granice obwodu

 

Siedziba obwodowej
komisji wyborczej

1

3 Maja, Bema, Brodecka, Chabrowa, Cmentarna, Edukacyjna, Gajowa, Górna, Kościelniok, Kwiatowa, Łączna, Łąkowa, Łowiecka, Miła, Myśliwska, Nowa, Osińska, Partyzantów, Plebiscytowa, Powstańców Śląskich 196-numery parzyste do końca i 229-numery nieparzyste do końca, Rajska, Siewna, Świerklańska, Wolności 60A-numery parzyste do końca, Zamkowa, Zbożowa

Zespół Szkół nr 8

ul. Edukacyjna 13

2

Bananowa, Boczna, Dubielec  2 i 4, Dybów, Fredry, Gagarina, Jagodowa, Kombatantów, Ludowa, Malinowa, Norwida, Odpolany, Osiedle 1000-lecia 1, 2 i 4, Powstańców Śląskich 1-193 i 2-172, Rybnicka 13-20D, Sławika, Truskawkowa, Węglowa, Wesoła, Wojska Polskiego, Wolności 2-58A i 23-41

Zespół Szkół nr 12

Osiedle 1000-lecia 9

3

Osiedle 1000-lecia 5-40

Zespół Szkół nr 12

Osiedle 1000-lecia 9

4

Asnyka, Długa 1-17H i 2-14, Gałczyńskiego, Kasprowicza, Kraszewskiego, Lechonia, Leśmiana, Okopowa, Orzeszkowej, Polna, Pochwacie, Prusa, Reymonta, Sienkiewicza, Przybosia, Staffa, Wierzyńskiego,  Zapolskiej, Boya Żeleńskiego

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Pszczyńska 125

5

Dubielec 20-50 numery parzyste i 33-55 numery nieparzyste, Księdza Twardowskiego 1-57 numery nieparzyste i numery 40,42, Pszczyńska 1-215 i 4-210D, Równoległa 3-37 numery nieparzyste i 2-14 numery parzyste, Stodoły, Strażacka, św. Katarzyny, św. Jana Nepomucena,

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Pszczyńska 125

6

Ruchu Oporu, Wodeckiego

Publiczne Przedszkole nr 16

ul. Ruchu Oporu 25

7

Aleja Józefa Piłsudskiego, Bukowa, Dębina, Dubielec 1-21 numery nieparzyste, Herberta,
 Korfantego, Księdza Twardowskiego 4-36  numery parzyste, 44-68 numery parzyste, Malchera, Olszowa, Pszczyńska 212-374 i 217-317C, Równoległa 26-42 numery parzyste i 39-77 numery nieparzyste, Rybnicka 1-12A, 21, 29A, 43-47A, 61-77

Publiczne Przedszkole nr 16

ul. Ruchu Oporu 25

8

Bracka, Budowlana, Cicha, Grzybowa, Hetmańska, Husarska, Klubowa, Kłosowa, Kolonia Jana, Kosynierów, Libowiec 41-numery nieparzyste do końca i 20-26, Łanowa,  Podleśna 1-11 i 2-14, Pszenna, Rolnicza 81-numery nieparzyste do końca i 124-numery parzyste do końca, Rostków, Rycerska, Skotnia, Sportowa, Spółdzielcza, Świerczewskiego 111-numery nieparzyste do końca i 90-numery parzyste do końca, Ułańska, Zamecka, Żytnia, Żyzna

Dom Strażaka

ul. Świerczewskiego 174

9

Gospodarska, Pastorówka, Pochyła, Pszczyńska 390A do końca, Rolnicza
22-122B i 5-73, Skerbenia, Spokojna, Stawowa, Świerczewskiego
1-107B i 2-84, Wiosenna, Wspólna, Zaciszna, Zgodna

Zespół Szkół nr 13
ul. Świerczewskiego 34

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.

10

Katowicka 4-22 i 23-33, Północna

Gimnazjum nr 8

ul. Katowicka 35

11

Katowicka 1-21 i Katowicka 35, Krakowska

Gimnazjum nr 8

ul. Katowicka 35

12

Opolska, Warszawska, Wrocławska 6,16, Wrocławska 1-23 numery nieparzyste

Zespół Szkół nr 2

ul. Poznańska 1A

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.

13

Kondziołowiec 8-28 numery parzyste i 37A do 51A, Lwowska, Podmiejska 12-16 numery parzyste, Poznańska, Wrocławska 25-43 numery nieparzyste

Zespół Szkół nr 2

ul. Poznańska 1A

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.

14

Biskupa Bednorza, Bogoczowiec, Brzechwy, Dunikowskiego, Kopernika, Piastów

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego, ul. Piastów 15

15

Górnicza 38-40, Krasickiego, Moniuszki, Morcinka, Wyspiańskiego

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego, ul. Piastów 15

16

Boża Góra Lewa, Boża Góra Prawa, Długa 16-numery parzyste do końca i 19-numery nieparzyste do końca, Findera, Górnicza 1-28, Ligonia, Lompy, Macieja Mielżyńskiego, Michała Grażyńskiego,  Połomska, Szybowa

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego, ul. Piastów 15

 

17

 

1 Maja,  Broniewskiego, Kościuszki, Konopnickiej, Ofiar Faszyzmu, Sawickiej, Szarych Szeregów, Witczaka, Wodzisławska, Żeromskiego

Szkoła Podstawowa nr 4

ul. Kościuszki 19

 

 

18

Akacjowa, Armii Krajowej 42-88 i 71-83, Brzozowa, Dębowa, Jesionowa, Jodłowa,  Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Miarki, Mickiewicza, Ogrodowa, Różana, Słowackiego, Sosnowa, Świerkowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Zioły

Szkoła Podstawowa nr 4

ul. Kościuszki 19

19

11 Listopada,  Aleja Jana Pawła II - numery parzyste, , Dworcowa,  Kondziołowiec  2-6 numery parzyste 
i 1-35 numery nieparzyste, Krótka, Leśna, Mazurowiec, Podmiejska 1-11 W,17- do końca  , Poprzeczna, Prosta, Słoneczna, Staszica, Wieczorka, Zdrojowa

Zespół Szkół Zawodowych

ul. 11 Listopada 45

20

Beskidzka, Cieszyńska 3-9 numery nieparzyste , Małopolska 21-do końca, Podhalańska

Szkoła Podstawowa nr 9

ul. Wielkopolska 22

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.

21

 Małopolska 1-19 numery nieparzyste , Wielkopolska 1-24

Szkoła Podstawowa nr 9

ul. Wielkopolska 22

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.

22

Wielkopolska 25-67

Szkoła Podstawowa nr 9

ul. Wielkopolska 22

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.

23

Marusarzówny

Zespół Szkół nr 11

ul. Czecha 20 A

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych

24

Astrów , Aleja Jana Pawła II - numery nieparzyste, Bratków, Cieszyńska 4-20 numery parzyste, Czecha, Goździków, Irysów, Jana Sobieskiego, Kazimierza Jagiellończyka, Krokusów, Królowej Jadwigi,
 Kusocińskiego, Narcyzów, Stokrotek , Stefana Batorego, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka

Zespół Szkół nr 11

ul. Czecha 20 A

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.

25

Dąbrowskiego, Kardynała Wyszyńskiego, Komuny Paryskiej, Skrzyszowska, Szotkowicka, Wiejska

Szkoła Podstawowa nr 16

ul. Komuny Paryskiej 18 C

26

Armii Krajowej  90 numery parzyste do końca i 85-numery nieparzyste do końca, Frysztacka, Kolejowa, Kościelna, ks. Maksymiliana Kowalczyka,  Okręgliki, Piaskowa, Profesora Ranoszka, Ruptawska, Rzeczna, Tęczowa, Wyzwolenia 1-104

Szkoła Podstawowa nr 16

ul. Komuny Paryskiej 18 C

27

Artura Grottgera, Biadoszek, Brzeziny, Cieszyńska 11-numery nieparzyste do końca i 24-numery parzyste do końca, Chlebowa, Czyża, Długosza, Gliniana, Kępa 6, Kilińskiego, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konduktorska, Kossaka, Księdza Płonki,  Libowiec 1-39 i 2-18, Malczewskiego,
 Podleśna 13-15 i 14A do końca

Szkoła Podstawowa nr 17

ul. Księdza Płonki 23

28

Chełmońskiego, Jaskółcza, Józefa Wybickiego,  Kazimierza Pułaskiego, Kępa 10, Majowa, Maryjowiec, Matejki, Okrzei, Oliwkowa, Piesza, Przemysłowa, Rajdowa, Rejtana, Ruptawiec, Sadowa, Skargi, Spacerowa, Torowa, Traugutta, Widokowa, Wyzwolenia 105-do końca, Wschodnia, Żwirki i Wigury, Zachodnia, Żwirowa, Ździebły

Szkoła Podstawowa nr 17

ul. Księdza Płonki 23

29

Śląska 6-38 numery parzyste i 11-57 numery nieparzyste

Szkoła Podstawowa nr 6

ul. Śląska 6

30

 

Kurpiowska, Śląska 59-103 numery nieparzyste

Szkoła Podstawowa nr 6

ul. Śląska 6

31

Kaszubska, Łowicka, Mazurska

Publiczne Przedszkole nr 5

ul. Kaszubska 4

32

Gołębia, Mazowiecka, Mączna,  Młyńska, Pomorska 3-99 numery nieparzyste, Popiełuszki, Zamłynie,

Publiczne Przedszkole nr 5

ul. Kaszubska 4

33

Pomorska 2-56 numery parzyste, Warmińska

Publiczne Przedszkole nr 5

ul. Kaszubska 4

34

Zielona 13-43

Szkoła Podstawowa nr 10

ul. Zielona 2 A

35

Miodowa 1-3, Wrzosowa, Zielona 2-76J

Szkoła Podstawowa nr 10

ul. Zielona 2 A

36

Harcerska, Miodowa 2-4 i 6, Zielona 1-11

Szkoła Podstawowa nr 10

ul. Zielona 2 A

37

Graniczna, Turystyczna 2-32 numery parzyste

Zespół Szkół nr 1

ul. Graniczna 2

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.

38

Turystyczna 1-35 numery nieparzyste

Zespół Szkół nr 1

ul. Graniczna 2

Lokal dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych.

39

Szkolna 42-80, Turystyczna 37-73 numery nieparzyste

Szkoła Podstawowa nr 12

ul. Szkolna 7

40

Jasna, Szkolna 2-40

Szkoła Podstawowa nr 12

ul. Szkolna 7

 

 

 

Odpowiedzialny za treść: Ryszard Piechoczek
Data wytworzenia: 24.01.2013
Opublikował w BIP: Rafał Stelmaczonek
Data opublikowania: 31.01.2013 10:48
Ostatnio zaktualizował: Anna Chmielowska
Data ostatniej aktualizacji: 07.05.2018 12:32
Liczba wyświetleń: 211
Drukuj Zapisz do PDF

Przepraszamy, funkcjonalność tymczasowo niedostępna.