Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój


al. Piłsudskiego 60
44-335 Jastrzębie-Zdrój 

tel. 32 4785 100
fax 32 4717 070

e-mail: miasto@um.jastrzebie.pl
www.jastrzebie.pl


NIP: 6332216615
REGON: 276255358

Identyfikator miasta TERYT: 246701 1

Wykonanie budżetu miasta Jastrzębie Zdrój za 2005 rok (Fn.I 3021-86/2006)

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

                Zgodnie z art.14 ustawy z dnia 30 czerwca 2005 roku o finansach publicznych (Dz. U. Nr  249 poz. 2104) podaję do publicznej wiadomości informację obejmującą :

 

 

I.WYKONANIE BUDŻETU MIASTA JASTRZĘBIA ZDROJU ZA 2005 rok  zawierające :

 

1).Zestawienie dochodów budżetu miasta według  działów  klasyfikacji budżetowej  - Załącznik Nr 1,

2).Zestawienie wydatków budżetu miasta w szczegółowości do działów klasyfikacji budżetowej -      Załącznik Nr 2,

3).Zestawienie przychodów i rozchodów  związanych z  finansowaniem deficytu budżetowego - 

    Załącznik Nr 3,

 

II.KWOTY ZOBOWIĄZAŃ.

 

Zobowiązania Miasta Jastrzębie Zdrój na koniec roku wyniosły 45 845 tys. zł, w tym :

 

1).wobec banków 34 721 tys. zł  z tytułu zaciągniętych kredytów i pożyczek.

2).pozostałe zobowiązania 11 124 tys. zł ( w kwocie tej mieszczą się między innymi zobowiązania z tytułu wypłaty wynagrodzenia rocznego tzw.13-pensja –  termin wypłaty do końca marca 2006 roku został  dotrzymany).

 

Miasto nie posiada zobowiązań wymagalnych.

 

  

III.KWOTA DOTACJI OTRZYMANYCH Z BUDZETU JEDNOSTEK SAMORZADU

     TERYTORIALNEGO ORAZ KWOTY DOTACJI UDZIELONYCH INNYM JEDNOSTKOM

      SAMORZADU TERYTORIALNEGO.

 

1).Kwota dotacji otrzymanych   przez miasto      459 tys. zł.

2).Kwota dotacji udzielonych     przez miasto      479 tys. zł.

 

 

IV.  WYKAZ   UDZIELONYCH    PORĘCZEŃ  I  GWARANCJI.

 

W roku 2005  Miasto Jastrzębie Zdrój nie  udzieliło poręczeń ani gwarancji.

Miasto udzieliło w latach poprzednich poręczenia dla Jastrzębskiego Towarzystwo Budownictwa Społecznego „DASZEK” spółka  z o.o.  w wysokości 1 750 000 zł.

 

 

V. WYKAZ OSÓB PRAWNYCH I FIZYCZNYCH ORAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH

    NIEPOSIADAJACYCH OSOBOWOŚCI PRAWNEJ, KTÓRYM W ZAKRESIE PODATKÓW LUB OPŁAT UDZIELONO ULG, ODROCZEŃ, UMORZEŃ LUB ROZŁOŻONO SPŁATĘ NA RATY.

 

1).  Zwolnienia ustawowe - na podstawie ustawy z dnia 12 stycznia 1991o podatkach

      opłatach lokalnych  :

 

  1. Gimnazjum nr 3
  2. Gimnazjum nr 7
  3. Gimnazjum nr 8
  4. Gimnazjum nr 9
  5. Gimnazjum nr 10
  6. Gimnazjum nr 11
  7. Szkoła Podstawowa nr 1
  8. Szkoła Podstawowa nr 3
  9. Szkoła Podstawowa nr 4
  10. Szkoła Podstawowa nr 5
  11. Szkoła Podstawowa nr 6
  12. Szkoła Podstawowa nr 9
  13. Szkoła Podstawowa nr 10
  14. Szkoła Podstawowa nr 12
  15. Szkoła Podstawowa nr 15
  16. Szkoła Podstawowa nr 16
  17. Szkoła Podstawowa nr 17
  18. Szkoła Podstawowa nr 18
  19. Szkoła Podstawowa nr 19
  20. Szkoła Podstawowa nr 20
  21. Szkoła Podstawowa nr 21
  22. Publiczne Przedszkole nr 2
  23. Publiczne Przedszkole nr 3
  24. Publiczne Przedszkole nr 4
  25. Publiczne Przedszkole nr 5
  26. Publiczne Przedszkole nr 6
  27. Publiczne Przedszkole nr 7
  28. Publiczne Przedszkole nr 8
  29. Publiczne Przedszkole nr 10
  30. Publiczne Przedszkole nr 11
  31. Publiczne Przedszkole nr 12
  32. Publiczne Przedszkole nr 13
  33. Publiczne Przedszkole nr 14
  34. Publiczne Przedszkole nr 15
  35. Publiczne Przedszkole nr 16
  36. Publiczne Przedszkole nr 17
  37. Publiczne Przedszkole nr 18
  38. Publiczne Przedszkole nr 19
  39. Publiczne Przedszkole nr 20
  40. Publiczne Przedszkole nr 21
  41. Publiczne Przedszkole nr 23
  42. Publiczne Przedszkole nr 24
  43. Publiczne Przedszkole nr 26
  44. Przedszkole Specjalne
  45. Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych
  46. Zespół Szkół nr 1
  47. Zespół Szkół nr 2
  48. Zespół Szkół nr 3
  49. Zespół Szkół nr 4
  50. Zespół Szkół nr 5
  51. Zespół Szkół nr 6
  52. Zespół Szkół nr 7
  53. Zespół Szkół nr 8
  54. Zespół Szkół nr 9
  55. Zespół Szkół nr 10
  56. Zespól Szkół Handlowych
  57. Zespól Szkół Zawodowych
  58. Ryszard Lechowski
  59. Hossa Sp. z o.o.
  60. Stowarzyszenie Komitet Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski
  61. Towarzystwo Społeczno – Kulturalne Niemców Województwa Śląskiego

 

2). Zwolnienia na podstawie uchwały nr IV/21/2002 Rady Miasta Jastrzębie Zdrój z dnia 10

    grudnia 2002 roku w sprawie zwolnienie od podatku od nieruchomości na terenie miasta

    Jastrzębie Zdrój.

 

  1. Centrum Kształcenie Praktycznego
  2. Żłobek
  3. Dom Nauki i Rehabilitacji
  4. Powiatowy Urząd Pracy
  5. Ognisko Wychowawcze
  6. Miejski Ośrodek Sportowy
  7. Rodzinny Dom Dziecka
  8. Dom Pomocy Społecznej
  9. Miejski Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli
  10. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
  11. Ośrodek Pomocy Społecznej
  12. Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego
  13. Komenda Miejska Straży Pożarnej
  14. Zakład Gospodarki Miejskiej
  15. Miejska Biblioteka Publiczna
  16. Jastrzębska Strefa Aktywności Gospodarczej
  17. Wonam Sp. zo.o.
  18. Energio Eko I Sp. z o.o.
  19. Heba Sp. z o.o.
  20. Elplast Sp. z o.o.
  21. Roman Goik

 

3).  Na wniosek (w tym również ulgi ustawowe na wniosek podatnika z tytułu zakupu

      gruntu ) :

 

  1. Dylewska Danuta
  2. Woryna Krzysztof
  3. Marcol Renata
  4. Bagiński Andrzej (odroczenie), Pudełko Agnieszka, Pudełko Marta, Łaba Mirosław i Gabriela, Ropela-Pudełko Ewa, Bury Kazimierz i Maria, Bagińska Krystyna
  5. Deberna Elżbieta
  6. Stowarzyszenie Diabetyków
  7. Dylewicz Karolina, Dylewicz-Gajda Katarzyna, Dylewicz Kinga, Dylewicz Ksenia
  8. Kowalska Anna
  9. Młyński Stanisław i Wioletta
  10. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 (odroczenie)
  11. Klub Abstynentów Arka
  12. Fundacja Jastrzębski Inkubator Przedsiębiorczości
  13. Gabryś Anna
  14. Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny.
  15. Sobocik Franciszek.
  16. Płonka Stanisław, Płonka Ernest.
  17. Kaczkowska Maria, Kaczkowska –Mucha Beata.
  18. Kępka Maria, Kępka Michał, Kępka Kamil.
  19. Leszczyński Stanisław.
  20. Brzeżek Arnold i Maria.
  21. Oślizlok Stanisław.
  22. Markiewicz Tadeusz i Maria.
  23. Hruzd Eryka i Piotr.
  24. Penkała Stanisław.
  25. Deberny Edward , Kuczkowska-Deberna Mariola.
  26. Chodura Barbara, Chodura Marcin.
  27. Gruner Piotr i Kornelia.
  28. Kołodziejczyk Kazimiera i Józef.
  29. Pleń Robert i Kornelia.
  30. Zdziebło Henryk i Joanna.
  31. Michalik Henryk i Mirosława.
  32. Rajwa Jerzy.
  33. Oślizło Rufin i Edyta.
  34. Surowczyk Regina.
  35. Fojcik Mikołaj.
  36. Polski Związek Działkowców Pracowniczy Ogród Działkowy „Zacisze”.
  37. Polski Związek Działkowców Pracowniczy Ogród Działkowy „Irys”.
  38. Polski Związek Działkowców Pracowniczy Ogród Działkowy „Barbórka”.
  39. Polski Związek Działkowców Pracowniczy Ogród Działkowy „Aster”.
  40. Polski Związek Działkowców Pracowniczy Ogród Działkowy „Słonecznik”.
  41. Polski Związek Działkowców Pracowniczy Ogród Działkowy „Nowalijka”.
  42. Polski Związek Działkowców Pracowniczy Ogród Działkowy „Krokus”.
  43. Polski Związek Działkowców Pracowniczy Ogród Działkowy „Ruptawiec”.
  44. Polski Związek Działkowców Pracowniczy Ogród Działkowy „Sami Swoi”.
  45. Polski Związek Działkowców Pracowniczy Ogród Działkowy „Gajówka”.
  46. Polski Związek Działkowców Pracowniczy Ogród Działkowy „Majówka”.
  47. Polski Związek Działkowców Pracowniczy Ogród Działkowy „Róża”.
  48. Polski Związek Działkowców Pracowniczy Ogród Działkowy „Bratek”.
  49. Polski Związek Działkowców Pracowniczy Ogród Działkowy „Radość”.
  50. Polski Związek Działkowców Pracowniczy Ogród Działkowy „Nagietek”.
  51. Polski Związek Działkowców Pracowniczy Ogród Działkowy „Stokrotka”.
  52. Polski Związek Działkowy Pracowniczy Ogród Działkowy „Wisienka”.
  53. Dom Nauki i Rehabilitacji dla Dzieci Niepełnosprawnych.
  54. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej.
  55. Stowarzyszenie Komitet Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski.
  56. Olech Ryszard.
  57. Adamczyk Leszek.
  58. Zapiór Krzysztof.
  59. Łanecka Ewa.
  60. Florczak Jan.
  61. Sładkowski Mirosław.
  62. Karzełek Gertruda.
  63. Bierski Józef.
  64. Sławicz Artur.
  65. Łobacz Iwona.
  66. Klimkiewicz Jacek.
  67. Nalepa Tomasz.
  68. Zięta Iwona.
  69. Detyna Helena.
  70. Wiśniewska Ewa.
  71. Koniusz Ewa.
  72. Frydlewicz Monika.
  73. Snela Aleksander.
  74. Sońtowska Katarzyna.
  75. Pałka Iwona.
  76. Antulis Longina.
  77. Kowalczyk Elżbieta.
  78. Skwira Alina.
  79. Jarosz Stanisław.
  80. Hołodowska Róża.
  81. Gredka Zofia.
  82. Kurkowska Małgorzata.
  83. Stępkowska Jolanta.
  84. „TRANSKOPAL” Spółka Z.O.O.
  85. Bugla Beata.
  86. AD – ART Robert Bartosik.

 

VI. WYKAZ OSÓB PRAWNYCH I FIZYCZMNYCH,  KTÓRYM UDZIELONO POMOCY

      PUBLICZNEJ.

  1. GABI CENTRUM Gabriela Kułaga 
  2. Zakład Fryzjerski Sajdok Bożena
  3. Piekarnia "BAGIETKA"         
  4. SKLEP WIELOBRANŻOWY  B. Piotrowska    
  5. JTG "Antracyt" Spółka z o.o. 
  6. Jastrzębskie Przedsiębiorstwo Instalacyjne "ELSTER"
  7. Zakład Leczniczo-Opiekuńczy  
  8. F.H.  "AC Sport" Anna        
  9. PTHU  "BIELASZKA"             
  10. P.H.U. VISPOL" Stanisław Pluciński
  11. Masarnia Zdrój Tadeusz Kuczaty
  12. Jastrzębski Zakład Komunalny 
  13. Miejski Zarząd Nieruchomości 
  14. Sklep Wielobranżowy Zdzisław  Hap
  15. Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej
  16. EWIDA S.C.                 
  17. Handel Art. Spożywczymi A.Brzeziński  
  18. Salon Fryzjerski  Franciszek Marek
  19. Blacharstwo i Mechanika Grzegorz Kras  
  20. Zakład Fryzjerski Katarzyna  Jang
  21. Salon Kosmetyki Samochodowej  "CLEAN"
  22. Mechanika Blacharstwo Antoni Górka    
  23. BEMIUR Urgoł Michał        
  24. PPH "PRYMAT"                  
  25. Sklep Ogólnospożywczy Piotr Tomica
  26. F.H.U. "Budowlaniec" Jan Bąk 
  27. U Joanny Hurtownia         
  28. Zakład Fryzjerski Damsko-Męski "EMILIA"
  29. F.H.U.  Jarosław Krok        
  30. Zakład Piekarniczy "JEDYNKA" 
  31. DORADCA PODATKOWY Piotr MAciejewski   
  32. Kancelaria Prawa Podatkowego  FACTOR
  33. LD HOLDING SA              
  34. NSZOZ  "APEX" Centrum Logopedyczne   
  35. ELPLAST Sp. z o.o.         
  36. Firma Handlowa "AN-MAR"      
  37. Haga Plus Sp. z o.o          
  38. FHU "AUTO KOMPLEKS" SC       
  39. PIEKIEŁKO Sieczkowski Adam 
  40. Firma Handlowa Joanna Żmudzińska         
  41. BBJ SPORT Sp. z o.o.         
  42. F.H.U. "ELEKTRA II"          
  43. NZOZ ZOFIÓWKA - HONESTUS"    
  44. Bank Spółdzielczy Jastrzębie Zdrój
  45. Piekarnia "WSPÓLNA" Marek i  Paweł Szyszko
  46. Cukiernia "JAGÓDKA" Sp. J.         
  47. EUROBAZA Sp. Z O.O.        
  48. Pośrednictwo Finansowe AGART 
  49. Zakład Fryzjerski Damsko-Męski GLORIA
  50. Błysk  Sp. Z O.O.          
  51. S.P.D. ARTU II Sp. z o.o.    
  52. Usługowa Spółdzielnia Pracy  
  53. FUH "KAJA"                   
  54. F.H.  "Heliodor"             
  55. KOMBI-2 Sp. Z O.O.         
  56. Kawiarnia "REKIN" Agnieszka  
  57. Śląska Agencja Ubezpieczeń GWARANT
  58. S.C. "ASEKO"                 
  59. FHU Czesław Wróblewski       
  60. Pośrednictwo Handlowo -      
  61. INTER - TEL S.C. Dariusz Świerczek  
  62. Handel Art. i Materiałami  Budowlanymi H. Ostrzołek  
  63. Firma Handlowa "PAGA"        
  64. Firma Handlowo - Usługowa T. JAnicki 
  65. Prywatna Praktyka KOR DENT   
  66. Klub Sportowy "DIAMENT"      
  67. Gawlux, BOGUSŁAWA GAWLIK     
  68. F.H.U. DARIUSZ SPORYŚ 3MO    
  69. INSTAL-PROJEKT Białecki    
  70. P.P.H.U. AQUACHOM ELŻBIETA   
  71. SC KRYST POL                 
  72. SIS Sp. z o.o.               
  73. Gminna Spółdzielnia "Samopomoc
  74. F.H.U. "ANIMALS" S.C.        
  75. Biuro Podróży   "OLA - TRAVEL"
  76. Biuro Rachunkowe   Ewa  Kasprzyk     
  77. Biuro Rachunkowe "ANNA"      
  78. Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji
  79. F.H.P. "ELA"                 
  80. Spółdzielnia Mieszkaniowa "NOWA" 
  81. PIEKARNIA "KAJZERKA" S.C.    
  82. MALARSTWO, TAPECIARSTWO      
  83. Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci  
  84. Jubiler  Zamaryka Jacek    
  85. Miejski Ośrodek Sportu  i  Rekreacji  
  86. Zakład Kasacji i Demontażu PANDAR
  87. FPHU 'DOMLUX' Janusz Piechurski        
  88. Salon Fryzjerski Marzena Chorchiel    
  89. Fryzjer Damsko - Męski Krystyna Oślizło      
  90. F.H.U. Grzegorz Paralusz     
  91. Salon Fryzjerski   Danuta Matyjasik 
  92. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej  
  93. Salon Fryzjerski i Solarium  PERFEKT
  94. Warsztat Samochodowy Roman Jochlik      
  95. Sumarex Sp. z o.o.           
  96. Lakiernictwo Pojazdowe       
  97. THPZ "Perspektywa" Sp. z o.o 
  98. Jastrzębska Strefa Aktywności Gospodarczej SAG sp. z o.o.    
  99. "ELPLAST" sp. z o.o.    
  100. Ryszard Lechowski P.P.H. "Prymat"    
  101. "HOSSA" sp. z o.o.    
  102. Goik Roman Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "GOMAR"        
  103. Fundacja Jastrzębski Inkubator Przedsiębiorczości       
  104. PP-U "Wonam" sp. z o.o.        
  105. "Energo-Eko I" sp. z o.o.         
  106. "Heba" sp. z o.o.        
  107. Spółdzielnia Mieszkaniowa "NOWA" w Jastrzębiu Zdroju    
  108. Instytut Ekologii Terenów Uprzemysłowionych w Katowicach     
  109. Spółdzielnia Mieszkaniowa "JAS-MOS" w Jastrzębiu Zdroju     
  110. Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Jastrzębiu Zdroju          

 

UWAGA :   SZCZEGÓŁOWE DANE DOTYCZĄCE WYKONANIA BUDŻETU ZA 2005 ROK

                   ZAWIERAJĄ  ZAŁĄCZNIKI DO UCHWAŁY W SPRAWIE : rozpatrzenia     sprawozdania  z     wykonania    budżetu   miasta   Jastrzębie   Zdrój    za     2005    rok   i   udzielenia  absolutorium    Prezydentowi    Miasta Jastrzębie  Zdrój z  tytułu wykonania   budżetu   za   2005   rok.

 

 

 

Załączniki

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij