Uchwała nr 272 w sprawie wyboru ławników (XIII/272/2003)
RSSUchwała Nr XIII/272/2003
Rady Miasta Jastrzębie Zdrój
z dnia 7 listopada 2003r.
w sprawie wyboru ławników
Na podstawie art.18 ust.2 pkt 15 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2001r. Nr 142, poz. 1591 z późniejszymi zmianami) i art. 160 § 1 ustawy z dnia 27 lipca 2001r. – Prawo o ustroju sądów powszechnych (Dz.U. z 2001r. Nr 98, poz. 1070)
Rada Miasta Jastrzębie Zdrój
uchwala:
§ 1
Stwierdzić wybór ławników do Sądu Okręgowego w Gliwicach zgodnie z załącznikiem Nr 1 do niniejszej uchwały.
§ 2
Stwierdzić wybór ławników do Sądu Okręgowego w Gliwicach do orzekania w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych zgodnie z załącznikiem Nr 2 do niniejszej uchwały.
§ 3
Stwierdzić wybór ławników do Sądu Rejonowego w Jastrzębiu Zdroju zgodnie z załącznikiem Nr 3 do niniejszej uchwały.
§ 4
Stwierdzić wybór ławników do Sądu Rejonowego w Jastrzębiu Zdroju w sprawach z zakresu prawa pracy zgodnie z załącznikiem Nr 4 do niniejszej uchwały.
§ 5
Wykonanie uchwały powierzyć Przewodniczącemu Rady Miasta.
§ 6
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.
Sąd Okręgowy w Gliwicach
1. Ciałoń Józef
2. Macidłowska Sylwia
3. Osika Mieczysław
4. Sembol Henryk
5. Szarek Elżbieta
6. Warlewski Krzysztof
7. Wojtasik Anna
8. Zając Tadeusz
1. Jemioło Danuta
2. Kłosek Czesław
3. Lubryka Mieczysław
4. Sobczyńska Leokadia
5. Szwarlik Bożena
Sąd Rejonowy w Jastrzębiu Zdroju
1. Bajońska Łucja
2. Bartoszek Zofia
3. Bielecki Zygmunt
4. Biskupska Irena
5. Biwejnis Józefa
6. Borowska Ewa
7. Bryja Czesław
8. Brzoza Bernadeta
9. Buczkowska Katarzyna
10. Budnik Marcin
11. Bujak Wojciech
12. Choma Irena
13. Cichocki Jerzy
14. Cisek Halina
15. Czowalla Barbara
16. Dąbrowska Izabela
17. Dziatłowski Edmund
18. Gajda Alina
19. Gocman Alicja
20. Gocman Czesław
21. Górny Marian
22. Gregorczyk Grażyna
23. Grzybek Jolanta
24. Humaniuk Stanisława
25. Ignaczak Zdzisław
26. Jabłońska Krystyna
27. Karnafał Iwona
28. Kierat Józef
29. Knop Ryszard
30. Kowalewska Teresa
31. Krajewska Genowefa
32. Krzywicka Leokadia
33. Kuchta Jolanta
34. Kuczera Grażyna
35. Kukieła Krystyna
36. Kupczak Franciszek
37. Kuś Katarzyna
38. Leszczyńska Jolanta
39. Ludkiewicz Marek
40. Majchrzak Ewa
41. Majzel Andrzej
42. Makowiecka Zofia
43. Mikołajczyk Alina
44. Myszkowski Roman
45. Myśler Ryszard
46. Oślizło Michał
47. Oziewicz Izabela
48. Paszenda Piotr
49. Plewa Anna
50. Rytel Halina
51. Rzepiak Aleksandra
52. Skomra Aniela
53. Sobczyński Leopold
54. Synowiec Maria
55. Szabałowski Bogusław
56. Szostakow Eugenia
57. Śpiewak Aneta
58. Talarowska Elżbieta
59. Tokarz Czesława
60. Tomeczek Zofia
61. Urbaczka Aurelia
62. Uryga Stanisław
63. Waleron Stanisław
64. Węgrzyn Krzysztof
65. Wilk Iwona
66. Wiśniewska Halina
67. Woźniak Bogumiła
68. Zaława Bożena
69. Zielonka Halina
70. Żółtowska Joanna
Sąd Rejonowy do orzekania z zakresu prawa pracy
1. Birkowski Andrzej
2. Chmielewska Jolanta
3. Cwynar Krystyna
4. Czernik Janusz
5. Dąbrowski Zenon
6. Drzał Małgorzata
7. Fila Urszula
8. Gałąska Gabriel
9. Grabowska Krystyna
10. Grabowski Eugeniusz
11. Grabowski Stanisław
12. Jendrzej Jacek
13. Juszczakiewicz Bogusława
14. Kiełkowska Danuta
15. Króliczek Urszula
16. Kuś Iwona
17. Kwietniewska Agata
18. Lęga Mirosław
19. Nastachowska Halina
20. Obłój Andrzej
21. Obracaj Beata
22. Ogierman Agata
23. Penkała Wiesława
24. Piesik Bożena
25. Pietkiewicz Zenon
26. Podmagórska Alina
27. Rak Mariola
28. Rams Jacek
29. Rączka Stefan
30. Rduch Dorota
31. Rutkowski Zbigniew
32. Samsel Alicja
33. Siuciak Bogumiła
34. Skowron Zdzisław
35. Słoń Elżbieta
36. Staszków Urszula
37. Szereda Piotr
38. Tracz Zbigniew
39. Zbieski Andrzej
40. Zbyl Stanisława
Opublikował w BIP: | Rafał Stelmaczonek |
---|---|
Data opublikowania: | 18.11.2003 12:16 |
Ostatnio zaktualizował: | Admin Admin |
Liczba wyświetleń: | 470 |