Urząd Miasta Jastrzębie-Zdrój


al. Piłsudskiego 60
44-335 Jastrzębie-Zdrój 

tel. 32 4785 100
fax 32 4717 070

e-mail: miasto@um.jastrzebie.pl
www.jastrzebie.pl


NIP: 6332216615
REGON: 276255358

Identyfikator miasta TERYT: 246701 1

Zarządzenie nr Or-IV.0050.199.2015

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Szczegóły

wydane przez Prezydenta Miasta Jastrzebie-Zdrój

z dnia

w sprawie przyznania nagród i wyróżnień dla zawodników za osiągnięte wyniki sportowe oraz dla trenerów prowadzących szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie

Status Uchylone

Treść

ZARZĄDZENIE Nr Or-IV.0050.199.2015

Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój

z dnia 11 maja 2015 roku

 

w sprawie przyznania nagród i wyróżnień dla zawodników za osiągnięte wyniki sportowe oraz dla trenerów prowadzących szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie


Na podstawie art. 30 ust. 1 z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz.U. 2013.594 ze. zm.), art. 31 oraz art. 35 ust. 5 i 6 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz.U.2014.715), § 12 ust.1 Regulaminu przyznawania nagród i wyróżnień stanowiącego załącznik nr 1 do Uchwały Nr IX.99.2014 Rady Miasta Jastrzębie-Zdrój z dnia 11 września 2014 r. w sprawie ustanowienia nagród i wyróżnień dla zawodników za osiągnięte wyniki sportowe oraz dla trenerów prowadzących szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym (Dz.Urz.Woj.Sla.2014.4708 z 19.09.2014 r.) oraz opinii Komisji w przedmiotowej sprawie


zarządzam

 

§ 1

Przyznać nagrody pieniężne i wyróżnienia o charakterze niepieniężnym dla osób fizycznych, za osiągnięte wyniki sportowe oraz nagrody dla trenerów prowadzących szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym n/w zawodnikom i trenerom:



KLUB SPORTOWY „CZARNE ZŁOTO” – TRÓJBÓJ SIŁOWY                       

Lp.

Nazwisko i imię

Osiągnięty wynik sportowy

Przyznana nagroda/wyróżnienie

1

Tomica Przemysław

1 m. Puchar Polski Seniorów

1 000,00 zł

2

Kopacewicz Maciej

3 m. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 20

wyróżnienie

3

Jasnos Martin

2 m. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18

wyróżnienie

4

Tomica Przemysław - trener

2 m. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 18

wyróżnienie

3 m. Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 20

wyróżnienie


KLUB SPORTOWY „JASTRZĘBIE-BORYNIA” – SIATKÓWKA PLAŻOWA

Lp.

Nazwisko i imię

Osiągnięty wynik sportowy

Przyznana nagroda/wyróżnienie

1

Łosiak Bartosz

1 m. Finał Mistrzostw Polski Seniorów

3 000,00 zł

3 m. w World Tour Grand Slam Sao Paulo

2

Soja Izabela

3 m. w Finale Mistrzostw Polski Seniorów

1 000,00 zł


KLUB SPORTOWY „JASTRZĘBIE-BORYNIA” – PIŁKA SIATKOWA

Lp.

Nazwisko i imię

Osiągnięty wynik sportowy

Przyznana nagroda/wyróżnienie

1

Bodys Agnieszka

Awans do I Ligi Kobiet

1 500,00 zł

2

Jędrysik Marta

j/w

1 500,00 zł

3

Mitręga Agnieszka

j/w

1 500,00 zł

4

Osuchowska Sandra

j/w

1 500,00 zł

5

Wardęga Angelika

j/w

1 500,00 zł

6

Bodys Jarosław - trener

j/w

2 000,00 zł


JASTRZĘBSKI KLUB HOKEJOWY GKS JASTRZĘBIE  

Lp.

Nazwisko i imię

Osiągnięty wynik sportowy

Przyznana nagroda/wyróżnienie

1

Marzec Szymon

3 m. Mistrzostwa Polski

4 100,00 zł

2

Rompkowski Mateusz

j/w

4 100,00 zł

3

Kulas Tomasz

j/w

4 100,00 zł

4

Kapica Damian

j/w

4 100,00 zł

5

Urbanowicz Maciej

j/w

4 100,00 zł

6

Danieluk Mateusz

j/w

4 100,00 zł

7

Bryk Mateusz

j/w

4 100,00 zł

8

Górny Kamil

j/w

4 100,00 zł

9

Labryga Adrian

j/w

4 100,00 zł

10

Bordowski Richard

j/w

4 100,00 zł

11

Nalewajka Łukasz

j/w

4 100,00 zł

12

Nalewajka Radosław

j/w

4 100,00 zł

13

Feć Kamil

j/w

4 100,00 zł

14

Zabolotny David

j/w

4 100,00 zł

15

Laszkiewicz Leszek

j/w

4 100,00 zł

16

Odrobny Przemysław

j/w

4 100,00 zł

17

Pasiut Grzegorz

j/w

4 100,00 zł

18

Zatko Miroslav

j/w

4 100,00 zł

19

Pastryk Tomasz

j/w

4 100,00 zł

20

Prochazka Radek

j/w

4 100,00 zł

21

Zdenek Jiri

j/w

4 100,00 zł

22

Trlicik Mojmir - trener

j/w

4 700,00 zł

23

Bernacki Rafał - trener

j/w

4 000,00 zł

24

Chrabański Jacek - trener

j/w

4 000,00 zł


BOKSERSKI KLUB SPORTOWY „JASTRZĘBIE”                                                

Lp.

Nazwisko i imię

Osiągnięty wynik sportowy

Przyznana nagroda/wyróżnienie

1

Grzyb Laura

2 m. Mistrzostwa Polski Seniorek

1 500,00 zł

1 m. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

wyróżnienie

2

Sołtys Klaudia

2 m. Mistrzostwa Polski Juniorek

wyróżnienie

3

Sądej Wiktoria

2 m. Mistrzostwa Europy Juniorek

wyróżnienie

1 m. Mistrzostwa Polski Juniorek

wyróżnienie

4

Dąbrowska Weronika

2 m. Mistrzostwa Polski Kadetek

wyróżnienie

5

Bujko Katarzyna

3 m. Mistrzostwa Polski Kadetek

wyróżnienie

6

Porębski Andrzej-trener

j/w

2 000,00 zł

7

Pietrzyk Jarosław-trener

j/w

2 000,00 zł


KLUB SPORTOWY JASTRZĘBSKI WĘGIEL S.A.

Lp.

Nazwisko i imię

Osiągnięty wynik sportowy

Przyznana nagroda/wyróżnienie

1.

Łasko Michał

3 m. Mistrzostwa Polski

4 100,00 zł

2.

Gierczyński Krzysztof

j/w

4 100,00 zł

3.

Popiwczak Jakub

j/w

4 100,00 zł

4.

Pajenk Alen

j/w

4 100,00 zł

5.

Malinowski Mateusz

j/w

4 100,00 zł

6.

Masny Michal

j/w

4 100,00 zł

7.

Czarnowski Patryk

j/w

4 100,00 zł

8.

Filippov Dmytro

j/w

4 100,00 zł

9.

Wojtaszek Damian

j/w

4 100,00 zł


KLUB SPORTOWO-TURYSTYCZNY NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH "CROSS JASTRZĘBIE"

Lp.

Nazwisko i imię

Osiągnięty wynik sportowy

Przyznana nagroda/wyróżnienie

1.

Bury Andrzej

1 m. XII Długodystansowe Mistrzostwa Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych

1 500,00 zł

2.

Rakowicz Eugeniusz

j/w

1 500,00 zł

3.

Zakowicz Marian

j/w

1 500,00 zł


KLUB SPORTOWY „GKS 1962 JASTRZĘBIE” – PIŁKA NOŻNA          

Lp.

Nazwisko i imię

Osiągnięty wynik sportowy

Przyznana nagroda/wyróżnienie

1.

Caniboł Wojciech

Awans do III Ligi

2 200,00 zł

2.

Deege Mateusz

j/w

2 200,00 zł

3.

Drazik Grzegorz

j/w

2 200,00 zł

4.

Duda Kamil

j/w

2 200,00 zł

5.

Dudziński Patryk

j/w

2 200,00 zł

6.

Gorzała Kamil

j/w

2 200,00 zł

7.

Hajczuk Bartosz

j/w

2 200,00 zł

8.

Horubała Grzegorz

j/w

2 200,00 zł

9.

Jadach Kamil

j/w

2 200,00 zł

10.

Kocerba Tomasz

j/w

2 200,00 zł

11.

Kopacz Adrian

j/w

2 200,00 zł

12.

Lorenc Tomasz

j/w

2 200,00 zł

13.

Łupiński Paweł

j/w

2 200,00 zł

14.

Musioł Tomasz

j/w

2 200,00 zł

15.

Pacholski Piotr

j/w

2 200,00 zł

16.

Sękowski Paweł

j/w

2 200,00 zł

17.

Szczęch Dominik

j/w

2 200,00 zł

18.

Szymura Kamil

j/w

2 200,00 zł

19.

Tront Damian

j/w

2 200,00 zł

20.

Weis Dawid

j/w

2 200,00 zł

21.

Zajączkowski Damian

j/w

2 200,00 zł

22.

Łukasik Grzegorz - trener

j/w

2 600,00 zł

23.

Zapała Robert - trener

j/w

2 400,00 zł

24.

Zawierucha Damian - trener

j/w

2 400,00 zł


LUDOWY KLUB SPORTOWY „GRANICA” RUPTAWA                               

Lp.

Nazwisko i imię

Osiągnięty wynik sportowy

Przyznana nagroda/wyróżnienie

1.

Paś Piotr

1 m. w rozgrywkach Ligi Okręgowej

1 300,00 zł

2.

Męzik Kamil

j/w

1 300,00 zł

3.

Kowal Kamil

j/w

1 300,00 zł

4.

Muras Szymon

j/w

1 300,00 zł

5.

Kasprzak Maciej

j/w

1 300,00 zł

6.

Miły Artur

j/w

1 300,00 zł

7.

Piekarski Mateusz

j/w

1 300,00 zł

8.

Łyżwa Dawid

j/w

1 300,00 zł

9.

Łyżwa Mateusz

j/w

1 300,00 zł

10.

Syrek Arkadiusz

j/w

1 300,00 zł

11.

Adamczyk Przemysław

j/w

1 300,00 zł

12.

Bielecki Adrian

j/w

1 300,00 zł

13.

Zaręba Tomasz

j/w

1 300,00 zł

14.

Adamczewski Adrian

j/w

1 300,00 zł

15.

Mgłosiek Patryk

j/w

1 300,00 zł

16.

Ćmich Michał

j/w

1 300,00 zł

17.

Pala Błażej

j/w

1 300,00 zł

18.

Zbytnik Tomasz

j/w

1 300,00 zł

19.

Śmigielski Adam - trener

j/w

2 000,00 zł

 

KLUB JUDO KOKA JASTRZĘBIE

Lp.

Nazwisko i imię

Osiągnięty wynik sportowy

Propozycja komisji

1

Ślusarz Norbert

3 m. Mistrzostwa Polski Młodzików

wyróżnienie

2

Nowak Patryk

2 m. Mistrzostwa Polski Juniorów

wyróżnienie

3

Zykubek Dawid

2 m. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

wyróżnienie

4

Grzywacz Dominik

3 m. Puchar Polski Juniorów

wyróżnienie

5

Ferenc Łukasz

j/w

wyróżnienie

6

Krawczyk Weronika

2 m. Puchar Polski Juniorek

wyróżnienie

7

Karkoszka Monika

j/w

wyróżnienie


STOWARZYSZENIE „KLUB SPORTOWY NAUTILUS-JASTRZĘBIE”                 

Lp.

Nazwisko i imię

Osiągnięty wynik sportowy

Przyznana nagroda/wyróżnienie

1

Czajka Łukasz

2 m. Mistrzostwa Polski Seniorów

1 500,00 zł

2

Obracaj Krystian

j/w

1 500,00 zł

3

Woźniak Patryk

3 m. Mistrzostwa Polski Seniorów

1 300,00 zł

4

Pisarczyk Amelia

1 m. Mistrzostwa Świata Juniorów

wyróżnienie

2 m. Mistrzostwa Świata

1 m. Puchar Świata

5

Rzepka Zuzanna

1 m. Mistrzostwa Polski Juniorów

wyróżnienie

6

Dyrszka Jakub

j/w

wyróżnienie

7

Kasperek Aleksandra

j/w

wyróżnienie

8

Kern Kamil

2 m. Mistrzostwa Polski Juniorów

wyróżnienie

9

Osiadacz Anna

1 m. Mistrzostwa Polski Juniorów

wyróżnienie

10

Giba Bartłomiej

j/w

wyróżnienie

11

Gorys Klaudia

j/w

wyróżnienie

12

Albrecht Krystian

3 m. Mistrzostwa Polski Juniorów

wyróżnienie

13

Ściana Martyna

j/w

wyróżnienie

14

Sikora Balbina

1 m. Mistrzostwa Polski Juniorów

wyróżnienie

15

Dyrszka Hubert

j/w

wyróżnienie

16

Giba Filip

j/w

wyróżnienie

17

Majda Łukasz

2 m. Mistrzostwa Polski Juniorów

wyróżnienie

18

Radomski Krzysztof-trener

j/w

2 500,00 zł


JASTRZĘBSKI KLUB TENISA STOŁOWEGO – TENIS STOŁOWY

Lp.

Nazwisko i imię

Osiągnięty wynik sportowy

Przyznana nagroda/wyróżnienie

1

Zborowska Alina

1 m. Mistrzostwa Polski Weteranów

1 000,00 zł

2

Paluch Dorota

1 m. Mistrzostwa Polski Weteranów

1 000,00 zł

3

Fajkus Roman - trener

j/w

1 000,00 zł

4

Kwiecień Władysław - trener

j/w

1 000,00 zł

 

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „PIONIER” - SZACHY

Lp.

Nazwisko i imię

Osiągnięty wynik sportowy

Przyznana nagroda/wyróżnienie

1

Wodecki Aleksander

Awans do Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów II ligi, 1 m. III Liga Juniorów

wyróżnienie

2

Orzechowski Michał

j/w

wyróżnienie

3

Gazik Jakub

j/w

wyróżnienie

4

Wodecki Mikołaj

j/w

wyróżnienie

5

Kołoczek Maciej

j/w

wyróżnienie

6

Gałuszka Tomasz

j/w

wyróżnienie

7

Adamczyk Zuzanna

j/w

wyróżnienie

8

Drożniak Stanisław

j/w

wyróżnienie

9

Kordela Monika

j/w

wyróżnienie

10

Sułkowski Dawid

j/w

wyróżnienie

11

Drobny Dawid

j/w

wyróżnienie

12

Woś Kacper

j/w

wyróżnienie

13

Hrtanek Jiri - trener

j/w

wyróżnienie

14

Orzechowski Krzysztof - trener

j/w

wyróżnienie

15

Gazik Igor-trener

j/w

wyróżnienie


ODDZIAŁ REGIONALNY OLIMPIADY SPECJALNE POLSKA-ŚLĄSKIE

 

Lp.

Nazwisko i imię

Osiągnięty wynik sportowy

Przyznana nagroda/wyróżnienie

1

Wullert Marta

3x1m. Ogólnopolski Mityng Olimpiad Specjalnych

wyróżnienie

2

Słonina Olga

2x1m. Ogólnopolski Mityng Olimpiad Specjalnych

wyróżnienie

3

Pietruszyński Mateusz

2x2m.Ogólnopolski Mityng Olimpiad Specjalnych

wyróżnienie

4

Gilga Jarosław - trener

j/w

wyróżnienie


Łączna kwota przyznanych nagród dla zawodników i trenerów – 250.000,00 zł brutto.

 

§ 3

 

Wykonanie zarządzenia powierzyć Naczelnikowi Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój.


§ 4

 

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.


Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij